/ program do windykacji należności

Program do windykacji należności

Zaglądając na stronę internetowej Wikipedii możemy przeczytać, że w znaczeniu dosłownym windykacja jest to dochodzenie roszczeń, obrona konieczna, a nawet zemsta. My zajmiemy się tym raczej pierwszym pojęciem.

Trzeba przyznać, że wiele osób w sytuacji, kiedy ktoś jest im winien jakieś sumy pieniędzy, najzwyczajniej w świecie odpuszcza sobie ich dochodzenie, gdy kwoty są nieznaczne.

Dodatkowo ma na to wpływ fakt, że obawiamy się dużych kosztów związanych z rozpoczęciem windykacji przez profesjonalną firmę zajmującą się ściąganiem należności z tytułu długów.

I tu trzeba śmiało powiedzieć – nic bardziej mylnego. W dzisiejszych czasach profesjonalna windykacja to absolutnie nie jest już duży wydatek. Co więcej, rynek daje dziś możliwość skorzystania z usług windykacji zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

System do elektronicznej windykacji należności

Dlatego każdy wierzyciel, nawet w sytuacji, kiedy dług jest na przykład długiem opiewającym na kwotę kilkuset złotych można, a nawet należy skorzystać z tego typu usług. Możliwość taką daje nam aplikacja PREMON - www.premon.pl

W tym momencie należy zastanowić się nad minimalizacja kosztów całego procesu windykacyjnego. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, które pozwoli odzyskać dług w 100%, bez dzielenia się odzyskaną kwotą z firmą windykacyjną.

Korzystanie z aplikacji PREMON pozwoli nam na bieżąco monitorować status naszych należności.

Aplikacja daje nam możliwość czuwania nad naszymi pieniędzmi bez dodatkowych inwestycji kadrowych – nie musimy ponosić bardzo wysokich miesięcznych kosztów związanych z zatrudnieniem osoby w dziale księgowości, która będzie monitorować nasze faktury. System jest bardzo łatwy w obsłudze, nie jest czasochłonny. Aplikacja jest mobilna, wystarczy mieć dostęp do internetu z laptopa, tableta czy też z telefonu. Pozwala na bieżąco śledzić sytuację dłużnika i kontrolować historię spłaty i kontaktów z danym dłużnikiem.

Jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Nie tracimy czasu na wizyty w typowych firmach windykacyjnych, nie generujemy kosztu wynikającego z korzystania z drogich usług takich firm, ani też nie musimy zatrudniać nowych osób, co pociąga za sobą kolejne koszty.

Aplikacja jest dostępna w modelu SaaS (Software as Service) dostępna z dowolnego miejsca na świecie i z dowolnego urządzenia. Płacimy tylko za miesięczny abonament, który jest w przystępnej cenie.